Pompa głębinowa 4SD 20-26 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 4 SD 20-26 pozwala tłoczenie zimnej, czystej wody. Urządzenie można stosować w domach jednorodzinnych, ogrodnictwie, budynkach gospodarczych, gospodarstwach rolniczych czy domkach letniskowych. Wydajność to 500 l/min, a maksymalne podnoszenie równa się 142 metry.
Sprzęt jest odporny na działanie piasku. Pompa głębinowa 4 SD daje możliwość tłoczenia wody zanieczyszczonej piaskiem. Należy jednak mieć pewność, że zawartość piasku w wodzie, to maksymalnie 5%.
Produkt przygotowany w oparciu o najlepszej materiały. Elementy mające styczność z wodą przygotowano ze stali nierdzewnej. To pewność, że nie pojawi się korozja. Pozostałe części powstały przy użyciu norylu oraz mosiądzu. Tym sposobem pompa głębinowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 500 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 142 m |
| Moc silnika | 7,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 14,2 bar |
| Wysokość | 322 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761120945 |