Pompa głębinowa 4S15 Belgiardino 400V SUMOTO
Opis
Pompa głębinowa Belgiardino 4S15 z silnikiem SUMOTO 400V to urządzenie o budowie odśrodkowej. Za jej pomocą można tłoczyć czystą, zimną, słodką wodę, z odwiertów głębinowych oraz innych zbiorników. Pompa jest w stanie pompować maksymalnie do 90 litrów wody na minutę, a maksymalne podnoszenie wynosi 115 metrów. Do produkcji pompy Belgiardino wykorzystano najlepszej jakości materiały, w tym stal nierdzewną. Dzięki temu urządzenie posłuży przez wiele lat.
Pompy Belgiardino 4S15 można instalować w rurach studziennych o średnicy wewnętrznej od 115 mm. Dzięki temu znacznie obniża się koszty inwestycyjne. Wykonanie urządzenia ze stali nierdzewnej sprawia, że wszystkie elementy mające styczność z wodą są w pełni zabezpieczone. Podłączenie hydrauliki do silnika jest zgodne ze standardem NEMA. Producent daje gwarancję 3 lata na hydraulikę oraz 2 lata na silnik (dla klientów indywidualnych).
Wykonanie materiałowe:
obudowa pompy – stal nierdzewna
króciec tłoczny – stal nierdzewna
osłona kabla – stal nierdzewna
wał pompy – stal nierdzewna
sito – stal nierdzewna
sprzęgło – stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory – termoplastyczny materiał polimerowy o wysokiej odporności na zużycie
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 110 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Temp. wody maksymalna | 35ºC |
| Wysokość | 90 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 17 kg |
| Długość przewodu | 1 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1¼" |
| Kod EAN | 5907761104037 |