Pompa głębinowa 4S10 Belgiardino 230V SUMOTO
Opis
Pompa głębinowa Belgiardino 4S10 z silnikiem SUMOTO 230V to rodzaj pompy o budowie odśrodkowej. Urządzenie przeznaczone jest do tłoczenia wody czystej, zimnej i słodkiej, zarówno z odwiertów głębinowych, jak i innych zbiorników. Pompa pozwala tłoczyć do 90 litrów wody na minutę, a maksymalna wysokość podnoszenia to 75 metrów. Konstrukcja pompy Belgiardino 4S10 jest wytrzymała, z uwagi na użycie takich materiałów jak choćby stal nierdzewna. Dzięki temu będzie pracowała bezawaryjnie przez długie lata.
Jakie zalety wynikają z użytkowania pomp Belgiardino? Podłączenie hydrauliki do silnika jest zgodne ze standardem NEMA. Elementy urządzenia mające styczność z wodą, wykonane są z nierdzewnych materiałów. Pompy można montować w rurach studziennych o średnicy wewnętrznej od 115 mm. Wpływa to znacząco na obniżenie kosztów inwestycyjnych. Dla klientów indywidualnych gwarancja na hydraulikę to aż 3 lata, na silnik 2 lata.
Wykonanie materiałowe:
obudowa pompy – stal nierdzewna
króciec tłoczny – stal nierdzewna
osłona kabla – stal nierdzewna
wał pompy – stal nierdzewna
sito – stal nierdzewna
sprzęgło – stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory – termoplastyczny materiał polimerowy o wysokiej odporności na zużycie
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 75 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,5 bar |
| Temp. wody maksymalna | 35ºC |
| Wysokość | 91 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 13,2 kg |
| Długość przewodu | 1 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1¼" |
| Kod EAN | 5907761104204 |