Pompa głębinowa 4F18 Belgiardino 400V SUMOTO
Opis
Pompa głębinowa Belgiardino 4F18 z silnikiem SUMOTO 400V to rodzaj pompy o budowie odśrodkowej. Urządzenie przeznaczone jest do tłoczenia wody czystej, zimnej i słodkiej, zarówno z odwiertów głębinowych, jak i innych zbiorników. Pompa pozwala tłoczyć do 400 litrów wody na minutę (24000 l/h), a maksymalna wysokość podnoszenia to 95 metrów. Konstrukcja pompy Belgiardino 4F18 jest wytrzymała, z uwagi na użycie takich materiałów jak choćby stal nierdzewna. Dzięki temu będzie pracowała bezawaryjnie przez długie lata.
Jakie zalety wynikają z użytkowania pomp Belgiardino? Podłączenie hydrauliki do silnika jest zgodne ze standardem NEMA. Elementy urządzenia mające styczność z wodą, wykonane są z nierdzewnych materiałów. Pompy można montować w studniach o minimalnej średnicy 110mm. Wpływa to znacząco na obniżenie kosztów inwestycyjnych. Dla klientów indywidualnych gwarancja na hydraulikę to aż 3 lata, na silnik 2 lata.
Wykonanie materiałowe:
obudowa pompy – stal nierdzewna
króciec tłoczny – stal nierdzewna
osłona kabla – stal nierdzewna
wał pompy – stal nierdzewna
sito – stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory – udaroodporny technopolimer z włóknem szklanym
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 400 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 95 m |
| Moc silnika | 4kW |
| Zasilanie | 400V |
| Temp. wody maksymalna | 35ºC |
| Wysokość | 151,2 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 14 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Kod EAN | 5907761104204 |