Pompa głębinowa 4'' SKM 150 Omnigena 230V kondensator kabel 15 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena SKM 150 z wbudowanym kondensatorem to urządzenie, które pozwala tłoczyć zimną, czystą wodę. Pompa tego typu sprawdzi się w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, małych gospodarstwach rolnych czy ogrodniczych. Sprzęt może być montowany wszędzie tam, gdzie lustro wody jest na głębokości minimum 8 metrów. Pompy Omnigena 4'' SKM 150 pozwalają czerpać wodę z maksymalną wydajnością 50 litrów na minutę. Maksymalne podnoszenie wody to 110 metrów.
Pompy głębinowe Omnigena wykonane są ze stali nierdzewnej oraz mosiądzu. Zapewnia to bezpieczeństwo użytkowe, chroni przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Urządzenie tego typu stosuje się w studniach głębinowych wierconych, kopanych oraz zbiornikach wolno stojących, czyli tam, gdzie nie ma opcji wykorzystania pompy powierzchniowej.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - mosiądz
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 50 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 110 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Wysokość | 58 cm |
| Średnica pompy | 97 mm |
| Waga | 17 kg |
| Długość przewodu | 15 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5902341050490 |