Pompa głębinowa 4'' FF95/20 Umbra Wimest 230V
Opis
Pompa głębinowa 4 Umbra FF 95/20 230V to urządzenie, które tłoczy wodę do celów pitnych oraz użytkowych. Temperatura tłoczonej wody nie może przekraczać 40°C. Zaletą pompy Umbra jest możliwość tłoczenia wody zanieczyszczonej piaskiem, jednak jego obecność w wodzie nie może przekroczyć 300g/m³. Pompa 4'' FF95/20 to wydajność maksymalna 90 l/min oraz maksymalne podnoszenie aż do 134 metrów.
Pompy głębinowe Umbra doskonale sprawdzają się w gospodarstwach domowych, rolnych, ogrodnictwie czy w systemach nawadniania. Urządzenia wykonane są z najlepszych materiałów, odporne na korozję, z długą żywotnością.
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 135 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 13,5 bar |
| Wysokość | 111 cm |
| Średnica pompy | 99 mm |
| Waga | 16,1 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | F |