Pompa głębinowa 4'' FF95/15 Umbra Wimest 400V
Opis
Pompy głębinowe 4'' Umbra FF 95/15 400V to doskonałe urządzenia do tłoczenia wody pitnej oraz użytkowej, której temperatura nie przekracza 40°C. Pompy tej serii pozwalają również na tłoczenie wody, w której znajdują się elementy piasku, jednak ich obecność w cieczy nie może przekraczać 300g/m³. Sprzęt ten pozwala pompować wodę z wydajnością 90 litrów/min, przy maksymalnym jej podnoszeniu do 103 metrów.
Dlaczego warto wybrać pompę głębinową Umbra FF 95/15? Jest to urządzenie o znakomitej konstrukcji, odporne na korozję, z gwarancją długiej żywotności. Pompa może być wykorzystywana w gospodarstwach domowych, rolnych, jak również w ogrodnictwie czy systemach nawadniania.
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 105 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10,5 bar |
| Wysokość | 96 cm |
| Średnica pompy | 99 mm |
| Waga | 13,5 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | F |