Pompa głębinowa 4'' FF95/15 Umbra Wimest 230V
Opis
Pompa głębinowa Umbra 4 FF 95/15 230V to urządzenie, które pozwala tłoczyć wodę pitną oraz użytkową, o maksymalnej temperaturze 40°C. Dodatkowo pompa może tłoczyć wodę z domieszką piasku. Maksymalna obecność piasku w cieczy to 300g/m³. Pompy Umbra mogą być osadzane w studniach, gdzie lustro wody znajduje się poniżej 8 metrów.
Pompy głębinowe Umbra 4'' idealnie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Podnoszą i dystrybuują wodę w instalacjach, gdzie konieczne jest wysokie ciśnienie. Bez problemu mogą być wykorzystywane w instalacjach dla gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych, ogrodnictwie, zakładach przemysłowych, czy systemach nawadniania. Urządzenie tłoczy do 90 litrów wody na minutę, a maksymalne podnoszenie to 103 m.
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 105 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10,5 bar |
| Wysokość | 96 cm |
| Średnica pompy | 99 mm |
| Waga | 13,5 |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | F |