Pompa głębinowa 4'' FF95/10 Umbra Wimest 230V
Opis
Pompa głębinowa 4 UMBRA FF 95/10 z silnikiem 230V pozwala tłoczyć wodę czystą oraz inne nieagresywne ciecze, których maksymalna temperatura nie przekracza 40ºC. Zawartość piasku w pompowanej wodzie maksymalnie może wynosić 300 g/m³. Urządzenie pracuje z maksymalną wydajnością do 90 litrów na minutę, a maksymalne podnoszenie to 72 metry.
Pompy głębinowe Umbra wykonane są z najlepszych materiałów. Stal nierdzewna, polyacetal oraz noryl to gwarancja, że urządzenie jest zabezpieczone przed korozją, czy też uszkodzeniami mechanicznymi. Pompa FF 95/10 może być użytkowana w gospodarstwach rolnych, domowych, jak również w systemach nawadniania.
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,2 bar |
| Wysokość | 82 cm |
| Średnica pompy | 99 mm |
| Waga | 12,7 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | F |