Pompa głębinowa 4'' F24/14 Umbra Wimest 400V
Opis
Pompa głębinowa 4'' Umbra F24/14 to urządzenie przeznaczone do tłoczenia czystej wody użytkowej i pitnej oraz nieagresywnych cieczy, o maksymalnej temperaturze 40°C. Nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość wykonania sprawiają, że pompa może tłoczyć ciecze z domieszką piasku. Maksymalna dopuszczalna zawartość piasku w pompowanej cieczy nie może być wyższa niż 300g/m³.
Pompy mogą być montowane w miejscach, gdzie lustro wody znajduje się na głębokości poniżej 8 metrów. Wydajność maksymalna urządzenia równa się 350 litrów na minutę, a maksymalna wysokość podnoszenia to 80 metrów. Pompy serii F24/14 mogą być używane w gospodarstwach domowych, rolnych, ogrodnictwie czy niewielkich zakładach przemysłowych.
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 350 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 80 m |
| Moc silnika | 3kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 8 bar |
| Wysokość | 186 cm |
| Średnica pompy | 99 mm |
| Waga | 22,3 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | F |