Pompa głębinowa 4'' F14/8 Umbra Wimest 400V
Opis
Pompa głębinowa 4'' Umbra F14/8 400V pompuje wodę czystą lub inne nieagresywne ciecze. Urządzenie pompuje wodę, której maksymalna temperatura wynosi 40ºC. Równocześnie może tłoczyć wodę z piaskiem. Zawartość piasku w tłoczonej wodzie nie może przekraczać wartości 300g/m³. Pompy Umbra wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu są odporne na korozję i gwarantują odpowiednio długą żywotność. Maksymalna wysokość podnoszenia to 60 metrów, a maksymalna wydajność urządzenia równa się 200L/min.
Pompa głębinowa cztery cale Umbra F14/8 znakomicie sprawdzi się w gospodarstwach domowych, niewielkich gospodarstwach rolnych, w systemach nawadniania czy ogrodnictwie. Odpowiednie ciśnienie pompy Umbra oraz wysoka wydajność to najlepsze rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zużywa się dużo wody.
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 200 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 60 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 106 cm |
| Średnica pompy | 99 mm |
| Waga | 15,3 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | F |