Pompa głębinowa 3T32 Omnigena 230V z puszką kabel startowy
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 3” 230V z kablem startowym 1,5 m pozwoli uzyskać dostęp do wody pitnej i użytkowej w niewielkich gospodarstwach rolnych, ogrodniczych, a także w domkach letniskowych, czy jednorodzinnych.
Urządzenie wykonane jest z najlepszych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej. Odpowiednia moc pozwala na regularne czerpanie wody. Model tej pompy głębinowej został wyposażony w specjalną puszkę rozruchową.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 100 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 123 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 13,3 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5902341050926 |