Pompa głębinowa 3T32 Omnigena 230V WK kabel startowy
Opis
Poszukujesz wydajnej pompy głębinowej o niewielkiej średnicy? Pompa Omnigena 230V z wbudowanym kondensatorem będzie doskonałym wyborem. Średnica urządzenia to 75 mm, zatem idealnie sprawdzi się w otworach, których średnica wynosi do 90 mm. Dodatkowo sprzęt ten może być zanurzany do 50 m.
Pompa głębinowa 3T32 Omnigena z wbudowanym kondensatorem może być używana do uzyskania wody pitnej, użytkowej w domkach letniskowych, jednorodzinnych, a także niewielkich zakładach przemysłowych oraz rolnych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 100 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 123 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 13,3 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100749 |