Pompa głębinowa 3T23 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Pompa głębinowa 3” firmy Omnigena pozwala na wykorzystanie jej w miejscach, gdzie średnica otworu nie jest zbyt duża. Urządzenie ma średnicę 75 mm, a maksymalne zanurzenie to 50 m. Pompy głębinowe 3T23 400V z kablem startowym 1,5 m to doskonały pomysł na uzyskanie dostępu do wody pitnej oraz użytkowej, w takich miejscach jak małe gospodarstwa rolne, drobne zakłady przemysłowe, czy też domy jednorodzinne oraz letniskowe.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,2 bar |
| Wysokość | 102,4 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 11 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100459 |