Pompa głębinowa 3T23 Omnigena 230V z puszką kabel startowy
Opis
Pompa głębinowa 3” Omnigena jest urządzeniem, które pozwoli czerpać wodę użytkową oraz pitną, w takich miejscach jak domy jednorodzinne, niewielkie gospodarstwa rolne czy ogrodnicze. To również najlepsze rozwiązanie z myślą o czerpaniu wody dla działek i domków letniskowych.
Pompa głębinowa 3T23 230V z kablem startowym 1,5 m oraz puszką rozruchową pozwala na montaż w miejscach gdzie istnieją, wąskie otwory. Średnica pompy to 75 mm. Maksymalna głębokość zanurzenia 50 m.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,2 bar |
| Wysokość | 102,4 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 11 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100442 |