Pompa głębinowa 3T23 Omnigena 230V z puszką kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3T23 z kablem 20 m firmy Omnigena, jest urządzeniem, które zostało wykonane z najlepszych materiałów. Elementy takie jak stal nierdzewna sprawiają, że pompa posłuży przez lata. Niewielka średnica pompy sprawia, że będzie pasowała do studni o niewielkich otworach (do 90 mm). Pompa Omnigena 230V może być wykorzystywana do czerpania wody czystej i zimnej, zarówno w celach użytkowych, jak i pitnych.
Pompy głębinowe 3T23 230V z puszką rozruchową, mogą znaleźć swoje zastosowanie w takich miejscach jak domy i działki letniskowe, małe gospodarstwa rolnicze oraz domy jednorodzinne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,2 bar |
| Wysokość | 102,4 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 11 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100909 |