Pompa głębinowa 3T23 Omnigena 230V WK kabel 20m
Opis
Pompy głębinowe 3T23 230V z wbudowanym kondensatorem, z kablem 20m, to idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie potrzeba pomp o niewielkiej średnicy. Średnica pompy 3T23 Omnigena to zaledwie 75 mm. Urządzenie można wykorzystywać do czerpania wody pitnej oraz użytkowej. Bez problemów sprawdzi się w domach jednorodzinnych, niewielkich gospodarstwach ogrodniczych oraz rolnych.
Pompa głębinowa została wykonana z najlepszych materiałów, a każdy jej element mający styczność z wodą, zrobiony jest ze stali nierdzewnej. Pompa Omnigena zapewnia maksymalne zanurzenie do 50 m.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,2 bar |
| Wysokość | 102,4 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 11 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100732 |