Pompa głębinowa 3B36 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Omnigena to wiodący producent pomp głębinowych. Pompa 3B36 400V z kablem zasilającym 20 metrów, to najlepszy wybór, kiedy potrzeba tłoczyć czystą i zimną wodę. Urządzenie pozwala na czerpanie wody o maksymalnej temperaturze 35°C, która równocześnie nie zawiera żadnych elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Maksymalne zanurzenie urządzenia to 50 metrów.
Gdzie sprawdzi się pompa głebinowa 3” Omnigena? Bez problemów można ją montować w studniach o minimalnej średnicy 85 mm. Pozwoli zasilić w wodę domy jednorodzinne, domki letniskowe, małe ogrodnictwo.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 70 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 145 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 14,5 bar |
| Wysokość | 170 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 18,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103405 |