Pompa głębinowa 3B36 Omnigena 230V z puszką kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3B36 230V Omnigena z puszką rozruchową, będzie idealnym rozwiązaniem do małej gastronomii, domów jednorodzinnych, jak również niewielkich ogrodów. Urządzenie można montować w studniach o średnicy minimum 85 mm, a maksymalna głębokość zanurzenia to 50 metrów. Pompy głębinowe 3” tłoczą wodę zimną i czystą, która jest wolna od stałych elementów szlifujących lub długowłóknistych.
Pompa głębinowa Omnigena z przewodem 20 metrów wykonana jest z najlepszych materiałów. Do produkcji użyto między innymi mosiądzu, norylu, a wszystkie elementy, które mają styczność z wodą, są z materiałów nierdzewnych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 70 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 145 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 14,5 bar |
| Wysokość | 170 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 18,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103245 |