Pompa głębinowa 3B28 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3” 400V Omnigena z kablem 20 metrów, jest najlepszym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie można stosować pompy powierzchniowej. Parametry urządzenia, jakość wykonania sprawiają, że bez problemu pozwala czerpać czystą i zimną wodę. Maksymalna głębokość zanurzenia pompy to 50 metrów.
Gdzie sprawdzi się pompa głębinowa Omnigena? Domki letniskowe, mała gastronomia, domy jednorodzinne, jak również niewielkie ogrody. Urządzenie z uwagi na swoje rozmiary może być montowane w studniach, których średnica minimalna to 85 mm.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 70 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 112 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Wysokość | 138 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 17 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103436 |