Pompa głębinowa 3B24 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompy głębinowe 3” 400V Omnigena doskonale nadaje się do tłoczenia wody czystej i zimnej. Maksymalne zanurzenie urządzenia to 50 m, a maksymalna temperatura wody do prawidłowej pracy pompy, to 35°C. Sprzęt ten można wykorzystać do podlewania trawników, ogrodu. Doskonale sprawdzi się również w małej gastronomii, gospodarstwach domowych, czy działkach rekreacyjnych.
Pompa głębinowa 3B24 400V może być zainstalowana w studniach, których minimalna średnica wynosi 85 mm. Firma Omnigena z wyjątkową starannością podchodzi do projektowania i wykonania swoich pomp, dlatego wykorzystano tutaj najlepszej jakości elementy, jak choćby stal nierdzewna, udaroodporne tworzywo, czy mosiądz.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 65 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 82 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 8,2 bar |
| Wysokość | 132 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 12 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100855 |