Pompa głębinowa 3,5 SC 5-22 Omnigena 400V kabel 18 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 3,5 SC 5-22 400V jest idealna do miejsc, w których nie ma żadnych możliwości korzystania z pomp powierzchniowych. Pompy głębinowe pozwalają na tłoczenie zimnej oraz czystej wody, która nie zawiera elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Sprzęt może tłoczyć wodę, której temperatura maksymalna to 35°C. Urządzenie wykonane z materiałów nierdzewnych, mosiądzu i norylu. Gwarantuje to maksymalne bezpieczne użytkowanie pompy oraz długi czas działania.
Pompa głębinowa pozwala na pracę przy maksymalnej wydajności 125 l/min, a maksymalne podnoszenie to aż 105 metrów. Gdzie można zamontować pompę? Gdzie najlepiej będzie służyła? Sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, na działkach letniskowych, ale i w gospodarstwach rolnych czy ogrodniczych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 125 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 105 m |
| Moc silnika | 1,8kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10,5 bar |
| Wysokość | 143 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100619 |