Pompa głębinowa 3,5 SC 5-22 Omnigena 230V WK kabel 18 m
Opis
Omnigena pompa głębinowa 3,5” SC 5-22 230V z wbudowanym kondensatorem pozwala tłoczyć czystą i zimną wodę, której temperatura nie przekracza 35°C. Sprzęt ten zalecany jest wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości montażu pompy powierzchniowej. Pompy głębinowe 3,5” wykonane są z najlepszych materiałów. Elementy mające styczność z wodą są wykonane z materiałów nierdzewnych. Zabezpieczenie termiczne wbudowane w uzwojenie zapobiega przegrzaniu silnika.
Maksymalna wydajność pompy to 125 l/min, a maksymalne podnoszenie to aż 105 m. Dlatego urządzenie poleca się do użytkowania w takich miejscach jak domy jednorodzinne, gospodarstwa rolne, ogrodnicze. Urządzenie sprawdzi się także w małych zakładach przemysłowych czy na działkach letniskowych.
CECHY:
- podwyższona odporność na piach zawarty w pompowanej wodzie
- możliwość instalacji w rurze studziennej o średnicy wew. od 100 mm, co znacznie obniża koszty inwestycyjne,
- pompa z wbudowanym kondensatorem co powoduje łatwe podłączenie elektryczne,
- wszystkie elementy pompy mające styczność z wodą wykonane są z materiałów nierdzewnych,
- wbudowane w uzwojeniu zabezpieczenie termiczne, czyli pełne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem,
- trzyżyłowy kabel zasilający
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 125 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 105 m |
| Moc silnika | 1,8kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10,5 bar |
| Wysokość | 143 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100602 |