Pompa głębinowa 3,5 SC 5-20 Omnigena 400V kabel 18 m
Opis
Produkt firmy Omnigena pozwala na tłoczenie zimnej i czystej wody, która jest wolna o elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Pompa głębinowa 3,5” SC 5-20 400V idealnie sprawdzi się w miejscach gdzie nie ma możliwości wykorzystania pomp powierzchniowych. Maksymalna wydajność sprzętu to aż 125 l/min, natomiast maksymalne podnoszenie to 93 m. Omnigena do produkcji pomp głębinowych używa tylko najlepszych materiałów, w tym stali nierdzewnej czy mosiądzu. Pozwala to na pewną i długoletnią pracę sprzętu.
Pompy głębinowe 3,5” sprawdza się doskonale w domach jednorodzinnych, działkach, ogrodnictwie, gospodarstwach rolnych. Urządzenie posiada kabel zasilający o długości 18 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 125 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 93 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 9,3 bar |
| Wysokość | 135 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 18 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100596 |