Pompa głębinowa 3,5 SC 5-20 Omnigena 230V WK kabel 18 m
Opis
Pompa głębinowa 3,5” SC 5-20 230V z wbudowanym kondensatorem znajdzie swoje zastosowanie w wielu miejscach. Działki letniskowe, gospodarstwa rolne, ogrodnictwo, niewielkie zakłady przemysłowe czy domy jednorodzinne. Produkt firmy Omnigena to wysoka jakość wykonania. Zabezpieczenie termiczne wbudowane w uzwojenie zapobiega przegrzaniu silnika. Każdy z elementów pompy, który ma styczność z wodą, został wykonany z materiałów nierdzewnych. Pomp głębinowa doskonale nadaje się do tłoczenia wody zimnej i czystej. Woda taka nie może zawierać elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych.
Jak pompa Omnigena sprawdza się w pracy? Maksymalne podnoszenie wody to aż 93 metry. Maksymalna zaś wydajność urządzenia to aż 150 litrów na minutę. Powyższy model pracuje na zasilaniu 230V i został wyposażony w kabel zasilający o długości 18 metrów.
CECHY:
- podwyższona odporność na piach zawarty w pompowanej wodzie
- możliwość instalacji w rurze studziennej o średnicy wew. od 100 mm, co znacznie obniża koszty inwestycyjne,
- pompa z wbudowanym kondensatorem co powoduje łatwe podłączenie elektryczne,
- wszystkie elementy pompy mające styczność z wodą wykonane są z materiałów nierdzewnych,
- wbudowane w uzwojeniu zabezpieczenie termiczne, czyli pełne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem,
- trzyżyłowy kabel zasilający
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 125 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 93 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 9,3 bar |
| Wysokość | 135 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 18 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100589 |