Pompa głębinowa 3,5 SC 5-17 Omnigena 400V kabel 18 m
Opis
Pompy głębinowe 3,5 SC 5-17 400V pozwalają na tłoczenie zimnej, czystej wody. Woda nie może zawierać żadnych elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Idealnie nadaje się do studni, których średnica otworu ma minimum 100 mm. Wszystkie części pompy, które mają styczność z wodą, są wykonane z materiałów nierdzewnych. Termiczne zabezpieczenie wbudowane w uzwojenie jest gwarancją, że podczas pracy silnik nie będzie ulegał przegrzaniu.
Jakie możliwości oferuje pompa głębinowa 3,5 SC Omnigena? Maksymalne podnoszenie do 80 metrów, a maksymalna wydajność to aż 125 litrów na minutę. Pompa może tłoczyć wodę, której temperatura nie przekracza 35°C. Urządzenie sprawdzi się doskonale w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, ale również do prac nawadniających w ogrodnictwie czy rolnictwie.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 125 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 80 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 8 bar |
| Wysokość | 119 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 16 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100572 |