Pompa głębinowa 3,5 SC 5-17 Omnigena 230V WK kabel 18 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 3,5 SC 5-17 230V z wbudowanym kondensatorem to urządzenie, które będzie idealne do studni o minimalnej średnicy 100 mm. Pozwala na tłoczenie czystej, zimnej wody, która nie zawiera elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Pompa została wykonana z najlepszych materiałów. Jej wszystkie elementy, które mają styczność z wodą, są z materiałów nierdzewnych. Zabezpieczenie termiczne, które wbudowano w uzwojenie, to zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem.
Pompa głębinowa 3,5 SC 5-17 gwarantuje maksymalną wydajność na 125 l/min, a maksymalne podnoszenie do 80 m. Urządzenie to z powodzeniem można wykorzystywać przy domach jednorodzinnych, w ogrodnictwie, na działkach letniskowych, czy w rolnictwie.
CECHY:
- podwyższona odporność na piach zawarty w pompowanej wodzie
- możliwość instalacji w rurze studziennej o średnicy wew. od 100 mm, co znacznie obniża koszty inwestycyjne,
- pompa z wbudowanym kondensatorem co powoduje łatwe podłączenie elektryczne,
- wszystkie elementy pompy mające styczność z wodą wykonane są z materiałów nierdzewnych,
- wbudowane w uzwojeniu zabezpieczenie termiczne, czyli pełne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem,
- trzyżyłowy kabel zasilający
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 125 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 80 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 8 bar |
| Wysokość | 119 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 16 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100565 |