Pompa głębinowa 3,5 SC 3-21 Omnigena 400V kabel 18 m
Opis
Pompa głębinowa 3,5 SC 3-21 400V od firmy Omnigena, to urządzenie, które można montować w miejscach, gdzie stosowanie pompy powierzchniowej nie wchodzi w grę. Dlatego też pompy te stosowane są tam, gdzie lustro wody znajduje się poniżej 8 metrów. Średnica pompy pozwala na jej zastosowanie w otworach studziennych o minimalnej średnicy 100 mm.
Pompy głębinowe SC 3-21 mogą tłoczyć wodę zimną oraz czystą. Tam, gdzie będzie pracowało urządzenie, nie może być woda z elementami stałymi. Producent zadbał o odpowiednie materiały konstrukcyjne, mosiądz, noryl czy stal nierdzewną. Dzięki temu pompa będzie działała przez długie lata. Tego typu pompy mogą być stosowane w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, rolnictwie czy ogrodnictwie.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 95 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 105 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10,5 bar |
| Wysokość | 131 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 19,5 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100527 |