Pompa głębinowa 3,5 SC 3-21 Omnigena 230V WK kabel 18 m
Opis
Pompa głębinowa 3,5 SC 3-21 Omnigena 230V z wbudowanym kondensatorem, idealnie nadaje się do montażu w studniach, których minimalna średnica wynosi 100 mm. Ten model urządzenia może być montowany do głębokości 30 m. Wtedy ma się gwarancję, że urządzenie będzie pracowało według swoich optymalnych parametrów. Pompy tego typu stosuje się w miejscach, gdzie lustro wody znajduje się poniżej 8 metrów.
Za pomocą tego urządzenia można tłoczyć zimną i czystą wodę. Maksymalna dopuszczalna temperatura wody to 35°C. Woda nie powinna również posiadać żadnych elementów stałych. Sprzęt został wykonany z najlepszych materiałów, takich jak noryl, mosiądz oraz stal nierdzewna. Dzięki temu urządzenie pracuje w sposób bezpieczny i posłuży latami. Pompa głębinowa Omnigena może być stosowana zarówno w ogrodnictwie, rolnictwie, jak i domach jednorodzinnych.
CECHY:
- podwyższona odporność na piach zawarty w pompowanej wodzie
- możliwość instalacji w rurze studziennej o średnicy wew. od 100 mm, co znacznie obniża koszty inwestycyjne,
- pompa z wbudowanym kondensatorem co powoduje łatwe podłączenie elektryczne,
- wszystkie elementy pompy mające styczność z wodą wykonane są z materiałów nierdzewnych,
- wbudowane w uzwojeniu zabezpieczenie termiczne, czyli pełne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem,
- trzyżyłowy kabel zasilający
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 95 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 105 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10,5 bar |
| Wysokość | 131 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 19,5 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100510 |