Pompa głębinowa 3,5 SC 3-19 Omnigena 400V kabel 18 m
Opis
Pompa głębinowa 3,5 SC 3-19 Omingena to doskonała jakość wykonania w przystępnej cenie. Za pomocą pompy można czerpać zimną i czystą wodę. Pompa może być montowana w miejscach, gdzie lustro wody znajduje się poniżej 8 metrów. Urządzenie sprawdzi się doskonale w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, ogrodnictwie. Montuje się je w wierconych ujęciach głębinowych, kręgowych oraz zbiornikach wolno stojących. Tam, gdzie nie ma szansy na użycie pompy powierzchniowej.
Pompy głębinowe Omnigena wykonane są z najlepszych materiałów. Mosiądz, noryl czy stal nierdzewna gwarantują, że sprzęt będzie działał wydajnie przez długie lata. Ten model pompy zasilany jest 400V i posiada kabel zasilający o długości 18 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 95 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 95 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 9,5 bar |
| Wysokość | 119 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 16,5 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100503 |