Pompa głębinowa 3,5 SC 3-16 Omnigena 400V kabel 18 m
Opis
Pompa głębinowa 3,5 Omnigena jest urządzeniem, które pozwoli czerpać zimną i czystą wodę. Pompa może być wykorzystana do czerpana wody z wierconych ujęć kręgowych, głębinowych oraz zbiorników wolno stojących. Uwaga, pompy głębinowe SC mogą być montowane tylko tam, gdzie lustro wody jest poniżej 8 m. Ten model pompy można z powodzeniem wykorzystywać w studniach, których otwór ma minimum 100 mm. Pompa 3,5 400V z powodzeniem sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych, domkach letniskowych, zakładach przemysłowych czy też w rolnictwie.
Dlaczego warto stawiać na pompy głębinowe Omnigena 3,5? Urządzenia te mają maksymalną wydajność aż 93 litry na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia to 75 metrów. Urządzenie zostało wykonane z takich elementów jak choćby noryl, mosiądz czy stal nierdzewna. Dzięki temu jest doskonale zabezpieczone i będzie efektywnie służyło przez lata.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 95 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 75 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,8 bar |
| Wysokość | 107 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 14,5 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5902341050285 |