Pompa głębinowa 3,5 SC 2-12 Omnigena 400V kabel 18 m
Opis
Omnigena to producent wysokiej klasy pomp głębinowych. Jednym z takich produktów jest pompa 3,5 SC 2-12 400V. Urządzenie to wyposażone w kabel zasilający o długości 18 metrów pozwala na tłoczenie zimnej i czystej wody. Pompa może być użytkowana zarówno w takich miejscach jak domy jednorodzinne, ogródki działkowe, zakłady przemysłowe, jak również w ogrodnictwie oraz rolnictwo. Co istotne, parametry pompy sprawiają, że montaż może być wykonany w studniach, których otwór ma minimum 100 mm.
Pompa głębinowa 3,5 400V wykonana została z najlepszych materiałów, jak choćby stal nierdzewna czy noryl. Dzięki temu posłuży przez lata i będzie gwarantować najlepsze opcje eksploatacyjne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 70 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 70 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 7 bar |
| Wysokość | 86 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 9 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100718 |