Pompa cyrkulacyjna OMIS 25-40/180 Omnigena + śrubunki
Opis
Pompy serii OMIS mogą być stosowane zarówno w małych jak i średnich układach centralnego ogrzewania. Dodatkowo mają zastosowanie do pompowania wody pitnej. Pompy OMIS pracują w obiegach wodnych, gdzie minimalna temperatura wody to 5°C, a maksymalna 120°C.
Pompy nie mogą pracować w obiegach wodnych lub w obiegach zawierających wodę z glikolem w których mogą występować zanieczyszczenia stałe (np. kawałki rdzy, kamienia kotłowego).
UWAGA: pompa nawet na chwilę nie może zostać uruchomiona na sucho.
Zalety pompy OMIS:
mały pobór prądu
trzystopniowa regulacja prędkości obrotowej
odporność na roztwór wody z glikolem w stosunku 50/50
odporność na wysoką temperaturę
standardowe wymiary przyłącza
prosty i szybki montaż
łatwa obsługa
Dane techniczne:
Maksymalna wydajność: 52 l/min
Maksymalna wysokość podnoszenia: 4 m
Moc silnika: 38 / 53 / 76
Rozstaw króćców: 180 mm
Średnica gwintu: 6/4
Waga pompy: 2,2 kg
Króciec tłoczny: 1''x 1''
Standardowy rozmiar przyłącza: 1½ (bez śrubunków)
Zakres temperatury pracy: 5°C + 120°C
Temperatura otoczenia podczas pracy: 0°C + 40°C
Ciśnienie maksymalne w układzie: 10 bar
Max. prędkość obrotowa silnika: 2850 obr/min
Stopień ochrony: IP 44
Klasa izolacji: F
Kod EAN: 5907761100206
Wykonanie materiałowe:
wał pompy - ceramika
korpus pompy - żeliwo
wirnik – noryl/PPS
obudowa silnika: aluminium
Oferta pompy ze śrubunkami
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 4 m |
| Moc silnika | 38 / 53 / 76 |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Temp. wody maksymalna | 120°C |
| Waga | 2,2 kg |
| Średnica króćca tłocznego | 1''x 1'' |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Klasa izolacji | F |
| Kod EAN | 5907761100206 |