Pompa SKA 4.02 Hydro-Vacuum 400V 1,5kW
Opis
Pompa hydroforowa Hydro-Vacuum 4.02 400V to wydajne i żywotne urządzenie, gwarantujące maksymalną wydajność tłoczenia wody do 75 litrów na minutę. Maksymalne podnoszenie wynosi zaś 60 metrów. Pompa samozasysająca SKA 4.02 pozwala zasysać wodę z głębokości do około 8 metrów. Urządzenie wyposażone w wał napędowy ze stali nierdzewnej oraz dwa mosiężne wirniki.
Pompa SKA 4.02 400V może tłoczyć wodę o maksymalnej temperaturze 70ºC, w której zawartość piasku nie przekracza 50g/m3. Sprzęt ten może być wykorzystywany do zasilania w wodę domów jednorodzinnych, domków letniskowych, a także systemów nawadniania.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 75 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 60 m |
| Ciśnienie maksymalne | 6 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Zasilanie | 400V |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 2 |
| Wirniki | mosiądz |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość | 75 cm |
| Waga | 60 kg |
| Kod EAN | 5904172814296 |