Pompa SKA 4.02 Hydro-Vacuum 230V 1,5kW
Opis
Pompa SKA 4.02 230V firmy Hydro-Vacuum to niezwykle żywotne i wydajne urządzenie. Pozwala na tłoczenie do 75 litrów wody na minutę, przy maksymalnym podnoszeniu 60 metrów. Pompy hydroforowe SKA mogą zasysać wodę z maksymalnej głębokości 8 metrów. Model ten posiada dwa wirniki mosiężne, zaś wał napędowy został wykonany ze stali nierdzewnej.
Pompa SKA 230V z silnikiem jednofazowym pozwala pompować wodę o maksymalnej temperaturze 70ºC. Równocześnie tłoczona ciecz może być z domieszką piasku, którego wartość nie przekracza 50g/m3. Pompa samozasysająca Hydro-Vacuum znakomicie sprawdzi się w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, systemach nawadniania.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 75 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 60 m |
| Ciśnienie maksymalne | 6 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 2 |
| Wirniki | mosiądz |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość | 72 cm |
| Waga | 60 kg |
| Kod EAN | 5904172814289 |