Pompa SKA 3.03 Hydro-Vacuum bez silnika
Opis
Pompa SKA 3.03 bez silnika Hydro-Vacuum to najlepsze urządzenie do tłoczenia czystej wody, której temperatura nie przekracza 50 stopni. Sprawdzi się w gospodarstwach domowych, rolnych, jak również w firmach rzemieślniczych. Równocześnie urządzenie może być użytkowane w systemach nawadniających ogrody lub sadownictwo. Pompa samozasysająca SKA Hydro-Vacuum jest polecana osobom, które potrzebują wymiany starego urządzenia, bez potrzeby zakupu nowego silnika. Prosimy o kontakt w razie potrzeby dopasowania pompy do posiadanego silnika.
Jak działa pompa hydroforowa SKM 3.03 bez silnika? Ta doskonała pompa Hydro-Vacuum pozwala tłoczyć wodę ze źródła, którego lustro sięga maksymalnie 8 metrów. Urządzenie pozwala tłoczyć wodę nawet do 58 litrów na minutę, maksymalnie podnosząc ją do 90 metrów. Ciśnienie maksymalne pracy urządzenia to 6,4 Bar. Pompy Hydro-Vacuum wykonane są z najlepszych materiałów, odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 60 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 90 m |
| Ciśnienie maksymalne | 9 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 2 |
| Wirniki | mosiądz |
| Waga | 23 kg |
| Kod EAN | 5904172813466 |