Pompa SKA 3.03 Hydro-Vacuum 400V 1,5kW
Opis
Pompy hydroforowe SKA Hydro-Vacuum to znakomitej jakości urządzenia, które gwarantują wieloletnie użytkowanie (nawet do 30 lat). Pompa samozasysająca SKA 3.03 400V 1,5kW to ogromne możliwości eksploatacyjne. Pompowanie nawet do 60 litrów wody na minutę, maksymalna wysokość podnoszenia do 90 metrów, przy maksymalnym ciśnieniu pracy 9 Bar. Dzięki temu pompa hydroforowa Hydro-Vacuum znakomicie sprawdzi się w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, jak również w rolnictwie czy sadownictwie. Urządzenie może być z powodzeniem użytkowane w ramach systemów nawodnień, co znakomicie pozwoli zadbać o ogrody.
Firma Hydro-Vacuum przygotowała pompy hydroforowe SKA z najlepszych materiałów. Dzięki temu urządzenie gwarantuje w pełni bezpieczną pracę, przez wiele lat. Pompa SKA 3.03 400V stosowana jest tam, gdzie lustro wody znajduje się na maksymalnej głębokości 8 metrów.y to 8 metrów.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 60 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 90 m |
| Ciśnienie maksymalne | 9 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Zasilanie | 400V |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 3 |
| Wirniki | mosiądz |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Długość | 78 cm |
| Waga | 70 kg |
| Kod EAN | 5904172813718 |