Pompa SKA 3.03 Hydro-Vacuum 230V 1,5kW
Opis
Pompa SKA 3.03 Hydro-Vacuum 230V/1,5kW to doskonałej jakości urządzenie, cechujące się niezwykle długą żywotnością (średnio 20-30 lat). Pompa hydroforowa SKA z jednofazowym silnikiem pozwala tłoczyć aż do 60 litrów wody na minutę. Ciśnienie maksymalne to 9 Bar, a maksymalne wynoszenie równa się 90 metrom. Wszystko to sprawia, że pompa samozasysająca Hydro-Vacuum może pracować w gospodarstwach rolnych, sadownictwie, zaopatrywać instalacje wodociągowe w domach jednorodzinnych czy domkach letniskowych.
Pompy hydroforowe SKA 3.03 zbudowane są z najlepszych materiałów, co gwarantuje bezpieczną pracę urządzenia, jak również pozwala mieć pewność co do wielu lat bezawaryjnego użytkowania. Pompa może być użytkowana w miejscach, gdzie maksymalna głębokość lustra wody to 8 metrów.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 60 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 90 m |
| Ciśnienie maksymalne | 9 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 3 |
| Wirniki | mosiądz |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Długość | 78 cm |
| Waga | 60 kg |
| Kod EAN | 5904172813701 |