Pompa SKA 3.02 Hydro-Vacuum 230V 1,1kW
Opis
Pompa samozasysająca SKA 3.02 Hydro-Vacuum z silnikiem 230V/1,1kW to doskonałej jakości urządzenie, pozwalające tłoczyć wodę. Zwartość piasku w pompowanej wodzie nie może przekroczyć 50g/m3. Urządzenie wykonane z żeliwa, wyposażone w 2 mosiężne wirniki. Pompa hydroforowa to znakomite rozwiązanie do instalacji wodociągowych w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, jak również w systemach nawadniania.
Pompy SKA 3.02 Hydro-Vacuum osiągają wydajność do 50 litrów na minutę, przy maksymalnym podnoszeniu do 64 metrów. Urządzenia pozwalają zasysać wodę z maksymalnej głębokości 8 metrów. Urządzenia polskiego producenta cechuje znakomita wydajność i równocześnie długa żywotność.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 50 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 64 m |
| Ciśnienie maksymalne | 6,4 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 2 |
| Wirniki | mosiądz |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość | 69 cm |
| Waga | 43 |
| Kod EAN | 5904172813367 |