Automat wodociągowy przeponowy Wimest AWP-80 CAM 85 230V
Opis
W skład zestawu wchodzą:
✅zbiornik przeponowy poziomy Wimest 80dm³
✅pompa CAM 85 Speroni 230V, 0,6kW
Automat wodociągowy przeponowy o pojemności 80 litrów i włoską pompą Speroni CAM 85 230V. To wysokiej jakości zestaw hydroforowy, mający różnorodne zastosowanie. Pozwala dostarczać wodę do domów, ogrodów, sprawdza się jako element systemów nawadniania. Urządzenie wykonane jest z najlepszych materiałów, co gwarantuje wieloletnią bezproblemową pracę. Pompa CAM 85 renomowanego włoskiego producenta, to wydajność do 3000 litrów na godzinę, a maksymalna wysokość podnoszenia to aż 45 metrów. Zbiornik wchodzący w skład zestawu ma pojemność 80 litrów i został wyprodukowany przez polską firmę Wimest. Zbiornik jest z pełnym osprzętem, a z pompą łączy go wąż antywibracyjny.
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 4,5 bar |
| Wysokość | 76 cm |
| Średnica | 46 cm |
| Długość | 72 cm |
| Temperatura czynnika [°C] | 2-20ºC |
| Waga rzeczywista | 25 kg |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Orientacja | pozioma |
| Maksymalna wydajność | 3000 L/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 45 m |
| Ciśnienie maksymalne | 4,5 bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 7 m |
| Temperatura wody | 2-20ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 0,6kW |
| Ilość wirników | 1 |
| Wirniki | stal nierdzewna |
| Waga | 9 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa izolacji | F |