Automat wodociągowy przeponowy Wimest AWP-200 RSM 5 230V
Opis
Automat wodociągowy WIMEST AWP–200 RSM 5 (zbiornik 200dm³, przeponowy, pompa RSM 5 - 1,1kW)
W skład zestawu wchodzą:
✅ zbiornik przeponowy poziomy Wimest 200dm³
✅ pompa RSM 5 Speroni 230V, 1,1kW
Zestaw hydroforowy AWP-200 RSM 5 230V Speroni wykonany został z najlepszych materiałów, dzięki czemu gwarantuje wieloletnią pracę w komfortowych warunkach. Urządzenie doskonale sprawdzi się w domach, domkach letniskowych, ogródkach. Pompa RSM 5 Speroni oraz zbiornik przeponowy poziomy z powodzeniem może pracować z systemami nawadniania np. w ogrodach.
Zbiornik przeponowy poziomy Wimest w tym zestawie ma pojemność 200 litrów. Pompa RSM 5 230V Speroni gwarantuje pracę w następujących parametrach: maksymalna wysokość podnoszenia 70 metrów, maksymalna wydajność do 6000 litrów na godzinę. Pompa ze zbiornikiem połączona jest za pomocą węża antywibracyjnego.
WYMIARY AUTOMATU:
- długość automatu: 108cm
- wysokość automatu: 80cm
- średnica zbiornika: 55cm
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 7 bar |
| Wysokość | 80 cm |
| Średnica | 55 cm |
| Długość | 108 cm |
| Temperatura czynnika [°C] | 2-20ºC |
| Waga rzeczywista | 43 kg |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Orientacja | pozioma |
| Maksymalna wydajność | 6000 L/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 70 m |
| Ciśnienie maksymalne | 7 bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 7 m |
| Temperatura wody | 2-20ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Ilość wirników | 1 |
| Wirniki | stal nierdzewna |
| Waga | 15 kg |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa izolacji | F |