Automat wodociągowy przeponowy Wimest AWP-100 RSM 4 230V
Opis
W skład zestawu wchodzą:
✅zbiornik przeponowy poziomy Wimest 100dm³
✅pompa RSM 4 Speroni 230V, 0,75kW
Automat wodociągowy przeponowy o pojemności 100 litrów i włoską pompą Speroni RSM 4 230V. To wysokiej jakości zestaw hydroforowy, mający różnorodne zastosowanie. Pozwala dostarczać wodę do domów, ogrodów, sprawdza się jako element systemów nawadniania. Urządzenie wykonane jest z najlepszych materiałów, co gwarantuje wieloletnią bezproblemową pracę. Pompa RSM 4 renomowanego włoskiego producenta, to wydajność do 6000 litrów na godzinę, a maksymalna wysokość podnoszenia to aż 50 metrów.
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 5 bar |
| Wysokość | 80 cm |
| Średnica | 46 cm |
| Długość | 76 cm |
| Temperatura czynnika [°C] | 2-20ºC |
| Waga rzeczywista | 28 kg |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Orientacja | pozioma |
| Maksymalna wydajność | 6000 L/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 50 m |
| Ciśnienie maksymalne | 5 bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 7 m |
| Temperatura wody | 2-20ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Ilość wirników | 1 |
| Wirniki | stal nierdzewna |
| Waga | 15 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa izolacji | F |