Pompa zatapialna WQ 2000 FURIA ECO 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna WQ 2000 FURIA ECO z rozdrabniaczem firmy Omnigena to urządzenie, które znakomicie poradzi sobie z pompowaniem nieczystości, wypompowywaniem wody z zalanych pomieszczeń. Pompa FURIA to sprzęt o doskonałych parametrach. Maksymalna wydajność 300 litrów na minutę, a do tego maksymalna wysokość podnoszenia aż 24 metry.
Pompy zatapialne serii FURIA ECO Omnigena wyposażone są w sterowanie pływakowe, rozdrabniacz, a także zabezpieczenie nadprądowe na kablu. Sterowanie pływakowe chroni urządzenie przed pracą na sucho, w zależności od poziomu cieczy. Zabezpieczenie nadprądowe to nic innego jak skuteczna ochrona przed przeciążeniem, w sytuacji, gdy wirnik zostanie zablokowany przez np. patyk. Rozdrabniacz zaś skutecznie tnie pompowane medium, dzięki czemu nie zachodzi efekt zapychania się odcinka tłocznego.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika – stal nierdzewna
korpus pompy – żeliwo
wirnik – żeliwo
system tnący – stal nierdzewna
podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu – grafit / grafit-ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 300 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 24 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 2kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' |
| Waga | 29 kg |
| Wysokość pompy | 53 cm |
| Średnica pompy | 27 cm |
| Długość przewodu | 6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761102538 |