Pompa zatapialna WQ 1500 FURIA ECO 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna WQ 1500 FURIA ECO Omnigena z rozdrabniaczem to urządzenie, które znakomicie poradzi sobie ze ściekami, gnojowicą, jak również z wodą, w której znajdują się zanieczyszczenia organiczne lub bytowe. Zastosowany w pompie system rozdrabniający tnie na kawałki pompowane medium. Pozwala to unikać zjawiska zapychania się odcinka tłocznego.
Pompa FURIA ECO wyposażona jest w sterowanie pływakowe. Zapewnia to sterowanie pompą, jej załączania, wyłączania w zależności od poziomu pompowanego medium. Dzięki temu pompa zatapialna posiada pewne zabezpieczenie przed pracą na sucho. Na wypadek zablokowania wirnika urządzenia, zastosowano zabezpieczenie nadprądowe, na kablu zasilającym. Tego typu rozwiązanie uchroni pompę przed przeciążeniem.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika – stal nierdzewna
korpus pompy – żeliwo
wirnik – żeliwo
system tnący – stal nierdzewna
podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu – grafit / grafit-ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 400 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 14 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' |
| Waga | 25 kg |
| Wysokość pompy | 53 cm |
| Średnica pompy | 27 cm |
| Długość przewodu | 6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761102521 |