Pompa zatapialna OMNI GO 400 Omnigena 230V
Opis
Pompa OMNI GO 400 Omnigena 230V to pompa zatapialna, która może pompować zimną, czystą wodę, jak również wodę szarą, w której zanieczyszczenia mają maksymalną średnicą 5mm. Posiada wbudowany elektroniczny sensor, co sprawia, że można ją stosować w wąskich otworach studziennych, jak również w rewizjach. Sensor nie tylko chroni urządzenie przed pracą na sucho, ale również pozwala regulować poziom wyłączania się jej. Tego typu funkcja znakomicie sprawdza się na zalanych powierzchniach, gdyż pompa jest w stanie wypompować wodę na wysokość 2-3mm od zalanej powierzchni. Jej przeznaczenie to wypompowywanie wody ze studzienek, piwnicy, zalanych pomieszczeń, a także zbiorników i basenów.
Kompaktowa konstrukcja oraz znakomite parametry sprawiają, że pompa zatapialna OMNI GO 400 Omnigena 230V w prosty i komfortowy sposób radzi sobie z zalaniami. Maksymalna wydajność to aż 120 litrów wody na minutę, a maksymalna wysokość podnoszenia to 7 metrów. Urządzenie wyposażone w kabel o długości 10 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
korpus pompy – technopolimer
sito ssące/podstawa – technopolimer
wirnik – Noryl
dławica mechaniczna – ceramika‑grafit
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 120 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 7 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 7 m |
| Moc silnika | 0,4kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Wielkość zanieczyszczeń max. | 5 mm |
| Króciec tłoczny | 1'', 1 1/2'', 1 1/4'' |
| Waga | 6 kg |
| Wysokość pompy | 26 cm |
| Średnica pompy | 26 cm |
| Długość przewodu | 10 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP X8 |
| Kod EAN | 5907761113534 |