Pompa głębinowa 4SD 9-17 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompy głębinowe 4 SD 9-17 może zasilać domy jednorodzinne czy małe firmy w wodę użytkową. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zasilanie zbiorników wodnych, systemów nawadniania. Zatem pompa głębinowa Omnigena to dobry pomysł w ogrodnictwie, sadownictwie, rolnictwie. Produkt 4 SD 9-17 z silnikiem o mocy 4kW tłoczy zimną i czystą wodę, o maksymalnej temperaturze 35ºC. Zamontowane w urządzeniu pływające wirniki chronią je przed zanieczyszczeniami. Pompowana woda może mieć domieszkę piasku. Nie powinien on jednak przekraczać 5% zawartości czerpanej wody.
Stosowanie takich materiałów jak noryl, stal nierdzewna, mosiądz prowadzi zabezpieczenia pompy głębinowej. Jest ona odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Bardzo ważne, aby sprawdzić zasoby źródeł wody, gdzie pompa ma być zamontowana. Zbyt niski poziom wody sprawi, że urządzenie będzie pracowało „na sucho”. Działanie takie jest niekorzystne dla sprzętu.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 330 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 120 m |
| Moc silnika | 4kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 12 bar |
| Wysokość | 179 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 32 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103399 |