Pompa głębinowa 4SD 9-11 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 9-11 400V to urządzenie, które tłoczy wodę na maksymalnym poziomie 330 l/min. Maksymalne podnoszenie to 77 m. Urządzenie musi być stosowane w miejscach, gdzie znajdują się zasobne źródła wody. Inaczej może dojść do tzw. pracy na sucho. Omnigena przygotowała produkt, wykorzystując najlepsze materiały. To pewność, że produkt będzie zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją.
Pompa głębinowa Omnigena 4 SD 9-11 tłoczy czystą i zimną wodę. Dodatkowo może pompować wodę z piaskiem. Warunkiem prawidłowej pracy w takich okolicznościach jest niski poziom piasku w wodzie. Wynosić on może maksymalnie 5%. Urządzenie można wykorzystać w ogrodnictwie, małych firmach, domach jednorodzinnych czy też niewielkich gospodarstwach rolnych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 330 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 77 m |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,7 bar |
| Wysokość | 134 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 24 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103382 |