Pompa głębinowa 4SD 9-11 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 9-11 Omnigena 230V pompuje czystą, zimną wodę. Zastosowanie w urządzeniu pływających wirników, pozwala na tłoczenie wody z piaskiem. Pod warunkiem, że maksymalna zawartość piasku w pobieranej wodzie wynosi 5%. Pompy głębinowe serii 4 SD można stosować w domach jednorodzinnych, małych zakładach przemysłowych, ogrodnictwie, gospodarstwach rolnych.
Pompa potrzebuje odpowiednich zasobów źródeł wody. Jest to konieczne żeby zapobiegać „suchobiegowi”, który może doprowadzić do zniszczenia pompy. Wydajność pompy wynosi 330 l/min, a maksymalne podnoszenie to 77 metrów. Firma Omnigena zadbała o wysoką jakość materiałów użytych do produkcji pompy głębinowej. Mosiądz, stal nierdzewna, noryl gwarantują pełną ochronę przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 330 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 77 m |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,7 bar |
| Wysokość | 134 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 24 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761115842 |