Pompa głębinowa 4SD 8-22 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa SD 8-22 firmy Omnigena, można stosować w wielu miejscach i sytuacjach. Bez problemów będzie zasilało w wodę domy jednorodzinne lub niewielkie zakłady przemysłowe. Pompa sprawdzi się także jako źródło zasilania zbiorników wodnych, systemów nawadniania, co ma ogromne znaczenie w rolnictwie, ogrodnictwie, czy sadownictwie. Urządzenie Omnigena tłoczy ciepła i zimną wodę. Okazuje się, że pływające wirniki montowane w pompie, pozwalają na pompowanie wody z 5% domieszką piasku.
Pompa antypiaskowa Omnigena jest odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Producent zastosował najlepszej jakości materiały, takie jak noryl, mosiądz czy stal nierdzewna.
Zastosowanie w pompie pływających wirników zwiększyło odporność urządzenia na obecność w pompowanej wodzie ciał stałych. Pompa SD 8-22 może pobierać wodę z 5% zawartością piasku. Model ten nie wymaga dodatkowego montażu filtrów antypiaskowych. Z uwagi na swoją wydajność, przed montażem pompy, należy dokładnie sprawdzić zasoby wodne. Zbyt niskie poziomy wody sprawią, że urządzenie będzie pracowało na „sucho”.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 240 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 126 m |
| Moc silnika | 4kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 12,6 bar |
| Wysokość | 180 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 27 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102729 |