Pompa głębinowa 4SD 8-18 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 8-18 400V, mimo silnika o mocy 3kW, gwarantuje pracę cichą oraz niski pobór prądu. Maksymalna wydajność pompy to aż 240 l/min, zaś podnoszenie maksymalne równa się 115 m. Renomowany producent Omnigena użył najlepszych materiałów, do przygotowania pompy z serii 4 SD. Noryl, mosiądz oraz stal nierdzewna, to gwarancja, że sprzęt będzie bezpieczny przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją. Warto jednak pamiętać, że urządzenie wymaga dużych zasobów źródeł wody. Inaczej pracuje „na sucho”, co może mieć negatywne konsekwencje. Pompa wyposażona jest w kabel 20 metrów.
Pompy głębinowe 4 SD 8-18 tłoczą wodę zimną, czystą. Mogą jednak tłoczyć również wodę z piaskiem. Będzie to bezpieczne dla urządzenia, pod warunkiem, że w wodzie jest maksymalnie 5% piasku. Zastosowanie pompy: domy jednorodzinne, ogrodnictwo, małe firmy, małe gospodarstwa rolne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 240 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 115 m |
| Moc silnika | 3kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 11,5 bar |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 27 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103375 |